Hakkımızda

Biz Kimiz? Neler Yaptık ?

Hakkımızda
SMD GÜVENLİK SİSTEMLERİ

SMD Güvenlik sistemleri, Sektöründeki teknolojik gelisimleri yakindan izleyen ve en yeni ürünlere katma deger kazandirarak, Türkiye'de ki kurumsal ve bireysel kullanicilarin ihtiyaçlarina çözümler sunan Ankara Ostim merkezli güvenlik ve teknoloji sirketidir.

SMD Güvenlik; gelisiminin zirvesinde olan Görüntü, Alarm otomasyon ve bu sistemlerin entegrasyonu alaninda faaliyet göstermektedir. Bu amaçla CCTV (Kapali Devre Kamera) sistemleri, hirsiz alarm sistemleri, yangin alarm sistemleri, kartli geçis sistemleri, Personel Devam kontrol sistemleri üretici ve ithalatçi firmalarla isbirligi yapmakta ve en yeni teknolojilerin pazarlamasini, montajini ve satisini Ankara Ostim merkezli olmak üzere tüm Türkiye de yapmaktadir. Hedefimiz, yüksek teknoloji tabanli, kaliteli, güvenilir ve ekonomik sistemlerle, müsteri ve is ortaklarimiza en uygun çözümleri sunarak, onlara kendi alanlarinda rekabet avantaji saglamaktir.

Sistemlerimizin Size Sağladıkları

Sadece görüntüleme ve kayıt alma üzerine kurulu bir sistem değil size özgürlükte sağlıyoruz

Yüksek Güvenlik

Yüksek güvenlikli ve teknolojik yeniliklerle güçlendirilmiş donanımlar...

En Dolu Donanım Seçenekleri

Güvenlik sektöründe kullanılan en son teknoloji kullanılan ürünler..

Uzak İzleme

Sabit IP gerektirmeden kendi serverlarımızdan Karekodlu şifreleme ile ücretsiz Uzak izleme imkanları

Kesintisiz Kayıt Alma

Özel üretim Survilliance Harddisk ve Gelişmi sıkıştırma teknolojileri ile Kesintisiz,sürekli ve güvenilir kayıt altına alma